Úraz Jorkšírské teriérky Lily

Ahoj, jmenuji se Lily a jsem Jorkšírský teriér. Chtěla bych Vám povědět o tom, jak jsem si loni v létě ošklivě ublížila. Ale nebojte, dopadne to se mnou dobře.

Jednoho krásné letního dopoledne jsem se probudila na gauči a měla jsem velkou žízeň. Skočila jsem proto dolů, abych se šla napít. Bohužel jsem špatně dopadla a v noze mě něco moc zabolelo. Trochu mne to polekalo, ale žízeň byla důležitější. Pomalu jsem se dokulhala k misce s vodou. Na packu jsem našlapovala opatrně několik dalších dní, což už nenechalo chladné ani mé páníčky. Žádnou velkou bolest jsem necítila, ale nemohla jsem si pořádně hrát a dovádět, jak jsem byla zvyklá. Páníček mne proto radši dovezl k paní doktorce. Nebála jsem se, protože paní doktorka je na mě vždy moc hodná a když jsem hodná i já, dostanu za odměnu moc dobrý pamlsek. Když mne paní doktorka prohlédla, zjistila, že jsem si natrhla vaz v koleni a nohu mi obvázala. Dostala jsem zaslouženou odměnu a vyrazili jsme domů, kde jsem po takovém výletě únavou usnula.

Druhý den ráno mne ale čekalo nepříjemné překvapení. Páníček mne opět naložil do auta a zase jsme někam jeli. Vůbec jsem nevěděla kam a dostala jsem velký strach. Když jsme zastavili opět u paní doktorky, moc jsem to nechápala. „Tady jsme přece byli už včera, proč jsme tu znovu?“, říkala jsem si. Paní doktorka mi pak píchla injekci a dál už nic nevím. Probudila jsem se zase se zavázanou nohou. Tentokrát jsem ale dostala hned dva pamlsky, což mi docela zvedlo náladu. Páníčci si pro mě přijeli asi za hodinu a cestou domů jsem je slyšela, jak se baví o tom, že jsem byla na operaci s tím natrženým vazem a že jsem byla moc statečná. Také se bavili o tom, že operace stála hodně peněz a že účet za veškerou péči paní doktorky, pošlou k úhradě pojišťovně, u které mám své psí pojištění. Doma jsem pak musela hodně odpočívat a za pár týdnů jsem zase běhala a skotačila jako dřív.

V případě závažnějšího úrazu Vašeho mazlíčka si musíte vyšetřit nejen více času na péči o něj, ale najít i finanční prostředky na léčbu, které nejsou vždy zanedbatelné. V Colonnade moc dobře víme, co vše soužití s kočičím nebo psím kamarádem obnáší, a právě proto nabízíme sjednání pojištění. Pojištění Vám pomůže s úhradou nákladů na léčbu neočekávaných úrazů Vašeho psa či kočky, a to i při cestách do zahraničí. A aby bylo možné si zmíněnou „pomoc s úhradou nákladů“ lépe představit, dali jsme pro Vás dohromady přehled nejčastějších úrazů psů za rok 2019 s reálně vyplacenými finančními obnosy.

Rasa

Úraz

Vyplaceno

Jorkšírský teriér

Kříženec

Pitbull teriér

Anglický bulteriér

Bernský salašnický

Výmarský ohař

Jorkšírský teriér

Stafordšírský bulteriér

Český strakatý

Natržení vazu v koleni

Zhmoždění páteře

Zlomenina tlapky

Poškození tlamy klackem

Trauma tlapky

Sežral hračky a tapety

Sežral cizí těleso

Natržení tlapky

Utržené vazy

13 422 Kč

1 007 Kč

5 319 Kč

1 009 Kč

1 390 Kč

2 286 Kč

6 998 Kč

15 586 Kč

23 044 Kč

Rasa a úraz

Jorkšírský teriér – natržení vazu v koleni

13 422 Kč

Kříženec – zhmoždění páteře
1 007 Kč

Pitbull teriér – zlomenina tlapky
5 319 Kč

Anglický bulteriér – poškození tlamy klackem
1 009 Kč

Bernský salašnický – trauma tlapky
1 390 Kč

Výmarský ohař – sežral hračky a tapety
2 286 Kč

Jorkšírský teriér – sežral cizí těleso
6 998 Kč

Stafordšírský bulteriér – natržení tlapky
15 586 Kč

Český strakatý – utržené vazy
23 044 Kč

Jak je vidět, nejedná se o zcela zanedbatelné částky. Vy tak svému pejskovi můžete zajistit tu nejlepší veterinární péči a nemít těžkou hlavu z toho, kolik léčba bude stát.